НУШ

Сім навчальних зон, які можуть бути в кожному класі


    У підготовці до нового навчального року треба врахувати безліч речей. Дуже часто часу вистачає лише на те, щоб переглянути календарний план, стандарти, нові закони, продумати уроки . Але важливо також подумати й про те, як організувати освітнє середовище – розставити парти, розвісити дошки оголошень і систематизувати матеріали.
    Ми поєднали ці, здавалось би, різні компоненти в систему семи осередків: осередок навчально-пізнавальної діяльності, змінні тематичні осередки, осередок гри, осередок художньо-творчої діяльності, куточок живої природи та проведення дослідів, осередок відпочинку, дитяча класна бібліотечка, осередок вчителя. Це допомогло створити певну систему, що заощадило наш час і підтримало порядок у класі з першого ж дня.















   Із вересня навчальний рік стартував по-новому. Одним з основних впроваджень освітньої реформи є програма Нової української школи (НУШ). 
Ось так запрацювала НУШ  в нашій школі!












РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ СЕМЕСТР.
 І  знову до роботи!
Плідно пройшов перший тиждень. 
Ознайомились з буквою «Ґе». Поповнили стіну слів новими словами. Цікаво пройшли уроки математики. Дослідили лічильну одиницю - десяток. Лічили десятками за допомогою умовних  грошових купюр, монет. А з використанням  цеглинок лего  ознайомились з утворенням чисел 11-20 та вивчили склад двоцифрових чисел.
















Комментариев нет:

Отправить комментарий